Fujifilm ekibi ile bir hafta sonu…

A weekend with Fujifilm team…

Fujifilm GFX 50S ile harika bir deneyim yaşadım…

DSCF0157.jpg

Bu hafta sonunda Fujifilm Antalya Showroom temsilcileri Ümit Erdem ve İbrahim Barun ile birlikte yaptığım test çekimleri ve kamera tanıma etkinliğimizde sektörün bu önemli markasının en yeni ürününü kullandım… İki nedenle çok etkilendim; öncelikle elime aldığım bu kameranın tahminlerimin ötesinde mucizevi özelliklere sahip olmasından, ikicisi bu kamerayı tanımama yardımcı olan iki genç insanın samimi ve yetkin çabasından… Yeni ve ileri teknoloji ürünü bir kamerayı ilk kez elime alıp kullanmanın zorluğunu böylece kolayca  atlattım.

DSCF0188

g-pic_07Fotoğraf derneklerimiz arasında özel bir yere talip olan Kayseri’deki Sureti Alem’in Başkanı Yusuf Kartal’ın daveti ile derneğin üyeleri ile birlikte olmak da ayrıca çok güzeldi. Hep birlikte Fuji ile daha yakından tanışmanın keyfini ve yararını yaşadık.

Yozgat ve Kayseri çevresindeki mekanların ilginçliği ve insanlarının sıcak yaklaşımı da güzün çekici ışığı içinde iki harika gün geçirmemizde önemli bir rol oynadı.

DSCF0058

İyi bir fotoğraf çekmek niyetinden uzak, sadece kamerayı tanımak ve sonuçlarına olan merakımı karşılamak için deklanşöre basmış olsam da ilgilendiğim konularda bir kaç fotoğraf da çekmiş oldum…

17-18 Kasım 2018

DSCF0123

DSCF0226

DSCF0029

DSCF0208

DSCF0009

2018-11-18